5 ایده بازسازی ارزان

5 ایده بازسازی ارزان

بازسازی زمانیکه از تکراری بودن دیزاین خانه و یا اتاق خواب،محیط کار خسته شدین و یا خانه، محل کار اجاره کردین و نمی خواهین هزینه زیادی برای مدت کوتاهی بپردازین ولی بیشترین تغییر با راحتترین نصب میخواهین در اینجا 5روش جذاب بازسازی ارزان و آسان رو بهتون معرفی می کنیم .

  1.  کاغذ دیواری و یا پوستر های چاپی

چاپی دیواری

5 روش جذاب بازسازی ارزان و آسان

 

 

2. خودچسب های دیواری (آلکور)

خودچسب های دیواری در طرح ها و رنگ های متنوع این روزها کارها رو بسیار سریع و راحت کرده و یکی از ایده های بازسازی ارزان به حساب میاد.

در کمترین مدت زمان با کمترین هزینه و راحتترین نصب (حتی خودتون هم میتونین با یک کارت عابر بانک یا کاردک نصب کنین) و بدون کثیف کردن محیط ،بیشترین تغییر رو ایجاد کنید . این خودچسب ها ضد آب بوده و 100% قابل شستشو و برای استفاده در آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام هم مناسب است.

این بار با کمترین هزینه و بهترین کیفیت دیوارهای خودتون بازسازی کنید.

3. دیوارپوش های فومی دیواری

دیوارپوش های فومی در ابعاد 70*70 یکی از سریعترین راه ها برای تغییر دکوراسیونه.

اونقدر سریع که فقط شما تصمیم به تغییر اتاقتون یا بین کابینتیاتون میگیرین و بعد از خرید دیوار پوش های فومی میتونین همون روز برچسبای پشت پنل هارو بکنین و شروع کنین به چسبوندن و طی چند دقیقه میبینین که چقدر راحت یه تغییر اساسی تو خونتون ایجاد شده پیشنهاد می کنم حتما از این دیوار پوش ها در زیبا کردن خونه هاتون استفاه کنین.

4. استیکرهای دیواری

یکی از راه های بازسازی ارزان استیکرهای دیواری هستند که جنسشان ورقه های نازک پی وی سی هستند که در طرح ها و نقش های مختلفی برش خورده و خود چسب هستند و روی هر سطحی میشود از آن استفاده کرد.

وقتی قسمتی از دیوار خراب شده و شما قصد هزینه کردن زیادی ندارین مقرون به صرفه ترین راه حل استفاده از استیکرهای دیواریست .بسیار ساده میتونین آنهارو خودتون نصب کنین در کمترین زمان ممکن

در موقع نصب به این موارد توجه کنید:

  1.  دیوار های خودتون تمیز کنین.
  2. قبل از چسباندن حتما روی دیوار اندازه بزنید.
  3. استیکرهای دیواری فقط روی رنگ پلاستیک و روغنی همچنین کاغذ دیواری میچسبد و روی سطوح گچی ویا بلکا نمی چسبد.

5. رنگ کردن یک از دیوارها

 

دیجی نویسنده
ارسال دیدگاه